Ataşehir İnoksan Servisi

20 Eki by inoksan

Ataşehir İnoksan Servisi

Ataşehir İnoksan Servisi; sanayi tipi mutfak ekipmanlarında oluşan arızalar için tamir ve bakım işlemleri yapan ataşehir inoksan servis firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir İnoksan Servisi

Restoran,cafe,bar,hastane,otel,öğrenci yurtları, catering firmaları vb. tüm alanlarda kullanılan sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarına tamir ve bakım hizmeti sağlamaktayız. İnoksan marka mutfak ekipmanına sahip her işletme sahibi ataşehir inoksan servisi ile iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirler. Kayıt oluştuktan en geç 1 gün sonra alanında deneyimli ve çalıştığı sektörde yetki belgesi olan personellerimiz adresinize gelecektir.

Ataşehir İnoksan Servisi
Ataşehir İnoksan Servisi

İnoksan Ataşehir Teknik Servisi

Sanayi tipi cihazlar konusunda kendisini uzun yıllar boyunca geliştiren ve hala daha iyi işlere imza atmak için uğraşan INOKSAN markasına hizmet vermekteyiz. Sizlerde kullandığınız her cihaz için inoksan ataşehir teknik servis birimimizi arayabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Her ne olursa olsun para kazanmak yerine insan kazanmak gayesini benimsemiş bir firmayız.

İnoksan Genel Cihaz Arızaları

 1. Rezistans (ısıtıcı) arızası
 2. Yıkama motoru
 3. Röle
 4. Beyin
 5. Boiler
 6. Siviç (kapak kapanmasını sağlayan)
 7. Çakmaklık ( ateşleme yapmaya yarayan)
 8. Fan Motoru
 9. Termokupl
 10. Kablo tesisatı
 11. dişli arızaları

Yukarıda belirttiğimiz arızalar çoğunluk ile tamirini veya bakımını sağladığımız arızalardır. Bilgi sahibi olmanız adına paylaştık. Konu ile ilgili bilginiz yoksa ise lütfen cihazlara müdahale etmeyin.

İnoksan Servis İletişim

INOKSAN tamir ve bakım servisi olarak işletmenizde bulunan ekipmanlarınıza anında servis desteği sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz İnoksan marka cihazların sorunlarını anında çözüme kavuşturmaktadır. İletişim numaralarımız 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36 ‘ dır.

İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmeti

Hizmet verdiğiniz sektörün hiç bir önemi yok.Çünkü her sektöre özel mutfak bulunmaktadır. Bu mutfaklarda mutlaka sanayi tipi mutfak cihazları bulunmaktadır. İşletmenizin mutfaklarında inoksan olmasa bile mutlak suretle bir markanın cihazı bulunuyordur.Biz İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmetini uzun zamandır sağlamaktayız.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarında oluşan her arıza için teknik servis birimizden yardım alabilirsiniz. Hangi cihaz olursa ise olsun birimimizden teknik bilgi de alabilmeniz mümkündür.

İnoksan haricinde ki tüm marka ve cihazlara deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezi : 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ve cihazlar için servis kısmına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA