Bostancı İnoksan Servisi

28 Eki by inoksan

Bostancı İnoksan Servisi

Bostancı İnoksan Servisi; sanayi cihazlarında oluşan arızalar için firmamızın 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. Kaliteli bir inoksan bostancı servis için hemen bizi arayın.

Bostancı İnoksan Servisi

Fırınlar,Pastaneler,Marketler,Fabrikalar,Restoranlar,Kafeler,barlar,hastaneler,oteller,öğrenci yurtları,catering firmaları vb. tüm işletmelerde kullanılan İnoksan marka mutfak ekipmanları için bostancı inoksan servisi ile iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.Çağrı merkezimizde oluşturulan servis kaydından 1 gün sonra teknik personelimiz adresinize tamir veya bakım için gelecektir.

Bostancı İnoksan Servisi
Bostancı İnoksan Servisi

Bostancı İnoksan Teknik Servisi

Tamir,Bakım,Satış,Yedek Parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlerde kullandığınız her cihaz için inoksan bostancı teknik servis birimimizi arayabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Her ne olursa olsun para kazanmak yerine insan kazanmak gayesini benimsemiş bir firmayız. Maltepe bölgesinin tamamına inoksan teknik servis hizmetleri sağlamaktayız.

İnoksan Genel Cihaz Arızaları

 1. Rezistans (ısıtıcı) arızası
 2. Yıkama motoru
 3. Röle
 4. Beyin
 5. Limitör
 6. Boiler Kazanı
 7. Boiler Probu
 8. Durulama Takımı
 9. Bulaşık Makinası Kartı
 10. Siviç (kapak kapanmasını sağlayan)
 11. Çakmaklık ( ateşleme yapmaya yarayan)
 12. Fan Motoru
 13. Termokupl
 14. Kablo tesisatı
 15. dişli arızaları

Yukarıda belirttiğimiz arızalar çoğunluk ile tamirini veya bakımını sağladığımız arızalardır. Bilgi sahibi olmanız adına paylaştık. Konu ile ilgili bilginiz yoksa ise lütfen cihazlara müdahale etmeyin.

İnoksan Servis İletişim

INOKSAN markasının üretmiş olduğu tüm cihazlara tamir,bakım ve yedek parça hizmetleri sağlamaktayız.Servis ihtiyacınız için bizi 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36 numaralarından arayabilirsiniz.

İnoksan Bostancı Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir ve Bakım Hizmeti

Bizim için hizmet verdiğiniz sektörün hiç bir önemi yok.Çünkü biz endüstriyel mutfak ekipmanları olan her sektöre hizmet vermekteyiz. Cihazınız ne olursa olsun, her cihaza tamir hizmet veriyoruz.İşletmenizin mutfaklarında inoksan olmasa bile mutlak suretle bir markanın cihazı bulunuyordur. İnoksan haricinde ki cihazlarınız içinde bizimle iletişime geçebilrsiniz.Biz İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmetini uzun zamandır sağlamaktayız.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarında oluşan her arıza için teknik servis birimizden yardım alabilirsiniz. Hangi cihaz olursa ise olsun birimimizden teknik bilgi de alabilmeniz mümkündür.

İnoksan haricinde ki tüm marka ve cihazlara deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezi : 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ve cihazlar için servis kısmına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA