akasya endüstriyel mutfak

Akasya Endüstriyel Mutfak Olarak İnoksan Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz

İnoksan Teknik Servisi: periyodik bakım ve tamir işlemleri tarafımızdan en uygun fiyatlarda ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sektördeki tecrübemiz ve uzman kadromuz ile bakım ve onarımı gerçekleştirilen cihazlara 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Hakkımızda

16 yıldır endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda sektörün ihtiyaçlarını güvenilir bir şekilde karşılayan Akasya Mutfak, en modern teknolojilerle donatılmış ve hijyen kurallarını eksiksiz bir şekilde uygulayabileceğiniz, dünya standartlarına uygun malzemelerle üretilmiş mutfak ürünü ve ekipmanlarının bakım ve onarımını yapmaya yetkili tek servistir. Yiyecek ve içecek sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve eksiksiz bir mutfak için onarım ve tamir konusunda yetkilendirilmiş olan tek firmayız.

Akasya endüstriyel mutfak kimdir sorusunun cevabı, bu önemli sektörde uzun zaman hizmet vermiş olan işletmelerin, endüstriyel mutfak malzemelerinin arızalanmaları durumunda ilk ulaşabilecekleri bir ambulans servisi gibidir. Her zaman ihtiyacınız olan ekipmanları eksiksiz ve profesyonel nitelikte satın aldığınızda herhangi bir sorun yaşanması durumunda ücretsiz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek, tüm ekipmanları güvenli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Empero Yetkili Servisi olan firmamız; Endüstriyel mutfak sevisi hizmetini Öztiryakiler, Atalay, Fagor, İnoksan, Maksan, Winterhalter, Alveo, Electrolux ve Edesa markalarının tamir ve onarımları tarafımızdan yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de endüstriyel mutfak ve mutfak ekipmanı konusunda Akasya endüstriyel mutfak kimdir denildiğinde, endüstriyel mutfak sektöründe onarım ve bakım yapan tek firma olarak akıllara kazınma hedefindeyiz. Türkiye’nin her ilinde bir şube açıp daha büyük kitlelere hizmet etmek amacıyla her geçen gün daha fazla gelişen ekibimiz, bu alanda işini kusursuz bir şekilde yapan çalışanlarıyla her geçen gün daha fazla kuruma hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yiyecek ve içecek sektöründe nitelikli işletmeleri desteklemek amacıyla eksiksiz ve hijyenik mutfakların kurulması ve arıza ve teknik destek konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü endüstriyel mutfak ekipmanı tamiri konusunda hizmet veren tek yetkili firma olarak çalışmaktayız.