İnoksan Bardak Yıkama Makinesi Servisi

19 Eki by inoksan

İnoksan Bardak Yıkama Makinesi Servisi

İnoksan Bardak Yıkama Makinesi Servisi; acil teknik servise mi ihtiyacınız var, hemen bizimle iletişime geçin. Aynı gün içerisinde arızalı cihazınızın tamirini veya bakımını yapalım. Bardak, çatal ve bıçaklar için üstün temizlik sağlayan inoksan bardak yıkama makinesi için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

pendik inoksan servisi

İnoksan Bardak Yıkama Makinesi Teknik Servisi

Yiyecek ve içecek sektörlerinin kullanımını uygun olarak üretilen bardak yıkama makineleri için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Arızalı olan cihazınız için servisimizden randevu alarak aynı gün içerisinde alanında uzman yetkili personellerimizden hizmet alabilirsiniz. İnoksan marka bardak yıkama makineleri için hizmet veriyoruz.

İnoksan Bardak Makinesi Çağrı Merkezi

Sanayi tipi cihazlar konusunda kendisini uzun yıllar boyunca geliştiren ve hala daha iyi işlere imza atmak için uğraşan INOKSAN markasına hizmet vermekteyiz. Sizlerde kullandığınız bardak yıkama makinesi için servis talebinde bulunmak istiyorsanız 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarımızı arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veren şirketimiz, İnoksan cihazlarının tamamına servis desteği sağlamaktadır.

İnoksan BYM 042 Arızaları

 1. Rezistans arızası
 2. Yıkama motoru arızası
 3. Röle arızası
 4. Beyin arızası
 5. Boiler rezistansı
 6. Siviç arızası

İnoksan BYM 042 Çözümleri

 1. Rezistans patlamış ise değişmesi gerekmektedir.
 2. Yıkama motorunda oluşan arızalar revizyon yapılarak çözülebilmektedir. Çözülemeyen arıza için yeni motor takılması gerekmektedir.
 3. Rölede oluşan arızalar genellikle sıfırı ile değişmektedir.
 4. Adından da anlaşılacağı gibi beyin makineye elektrik akışını sağlayan parçadır. Bu parça pahallı olmasının yanı sıra makine için oldukça önemlidir.
 5. Makinenin ısınmasını sağlayan boiler rezistansı arıza durumunda tamir edilememektedir. Sıfır boiler rezistansları başlangıç fiyatı 300,00 Türk Lirasıdır.
 6. Siviç arızaları kapağın hızlı kapanmasından dolayı oluşmaktadır. Kapak kapanmadığı takdirde makineniz hiç bir şekilde çalışmayacaktır.

İnoksan Servis İletişim

Çalışmakta olduğu alanda uzman olan teknik personelimiz değişen parçanın eskisini talep etmeniz durumunda sizde bırakmaktadır. Değişmesi gereken parça mutlak suretle değişmektedir. Eskisini her zaman isteyebilirsiniz. İnoksan iletişim numaralarımız 0216 527 88 16 randevu aldığınız takdirde personellerimiz kısa zamanda adresinize gelecektir.

İnoksan Cihazlara Hizmet

Yerli ve yabancı tüm sektörler; hastane,cafe,restoran,market,pastane,fırın,konfeksiyon,otel,öğrenci yurtları, okul, kreş, Kur’an kursları gibi yerlerin tamamına hizmet veriyoruz.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarında oluşan her arıza için teknik servis birimizden yardım alabilirsiniz. Hangi cihaz olursa ise olsun birimimizden teknik bilgi de alabilmeniz mümkündür.

İnoksan haricinde ki tüm marka ve cihazlara deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ve cihazlar için servis kısmına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA