inoksan buz makinesi servisi

İnoksan Buz Makinesi Servisi

İnoksan Buz Makinesi Servisi; acil teknik servise mi ihtiyacınız var, hemen bizimle iletişime geçin. Aynı gün içerisinde arızalı cihazınızın tamirini veya bakımını yapalım. En kaliteli sanayi tipi mutfak ekipmanları üreticisi olan İnoksan markasına teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sanayi tipi cihazlar konusunda kendisini uzun yıllar boyunca geliştiren ve hala daha iyi işlere imza atmak için uğraşan INOKSAN markasına hizmet vermekteyiz. Sizlerde kullandığınız her cihaz için İnoksan teknik servis birimimizi arayabilirsiniz.

İnoksan Buz Makinesi Teknik Servis

Hangi sektörde olursanız olun sanayi tipi mutfak ekipmanlarından en az 1 adet kullanıyorsunuzdur. Bu ekipman fırın, bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi, fritöz, ızgara, buzdolabı, çay kazanı vb. ekipmanlar olabilir. Bizi İnoksan teknik servisi arayan herkes arayabilir ve servis hizmeti alabilir.

Acil ihtiyacı olan işletme sahipleri 0216 527 88 16 çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilir. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır.

İnoksan Genel Cihaz Arızaları

 1. Rezistans (ısıtıcı) arızası
 2. Yıkama motoru arızası
 3. Röle arızası
 4. Beyin arızası
 5. Limitör arızası
 6. Boiler kazanı arızası
 7. Boiler probu arızası
 8. Durulama takımı
 9. Bulaşık Makinası Kart arızası
 10. Siviç (kapak kapanmasını sağlayan) arızası
 11. Çakmaklık ( ateşleme yapmaya yarayan) arızası
 12. Fan Motoru arızası
 13. Termokupl arızası
 14. Kablo tesisatı arızası
 15. dişli arızaları

Genel cihaz arızalarıdır. Her cihazda aynı parça bulunmamaktadır. Yukarıda ki liste tamamen örnek olarak verilmiştir. Yukarıda belirttiğimiz arızalar çoğunluk ile tamirini veya bakımını sağladığımız arızalardır. Bilgi sahibi olmanız adına paylaştık. Konu ile ilgili bilginiz yoksa ise lütfen cihazlara müdahale etmeyin.

İnoksan Teknik Servis İletişim

Yerli ve yabancı tüm mutfak ekipmanlarının yetkili veya özel servisi olarak hizmet veren firmamız, nitelikli elemanlarıyla kaliteli servis hizmetinin yanında uygun fiyatlarda onarım, bakım, tamir hizmeti sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfak malzemeleri ve mutfak ekipmanlarında oluşan herhangi bir arıza durumu ya da rutin bakım hizmetleri için geniş servis hizmetiyle çalışan firmamız, her zaman en ekonomik fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Sektörün eski ve yeni tüm endüstriyel mutfak ve makineleri konusunda bilgi sahibi olan ekibimiz sayesinde, mutfak ekipmanları firması olan  INOKSAN markasına teknik servis hizmetini veriyoruz. Her marka ve model mutfağınız için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

Firmamız sanayi tipi endüstriyel mutfak cihazlarına tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Çalışmakta olduğu sektörle alakalı alanında uzman sertifikalı teknik servis ekipleri ile İNOKSAN cihazlarına kesintisiz hizmet vermekteyiz. İnoksan iletişim numaralarımız: 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36