Kadıköy İnoksan Servisi

19 Eki by inoksan

Kadıköy İnoksan Servisi

Kadıköy İnoksan Servisi; acil teknik servise mi ihtiyacınız var, hemen bizimle iletişime geçin. Aynı gün içerisinde arızalı cihazınızın tamirini veya bakımını yapalım. En kaliteli sanayi tipi mutfak ekipmanları üreticisi olan İnoksan markasına inoksan kadıköy servis hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy İnoksan Servisi

Hangi sektörde olursanız olun sanayi tipi mutfak ekipmanlarından en az 1 adet kullanıyorsunuzdur. Bu ekipman fırın, bulaşık makinesi,bardak yıkama makinesi, fritöz,ızgara,buzdolabı, çay kazanı vb. ekipmanlar olabilir. Bizi kadıköy inoksan servisi arayan herkes arayabilir ve servis hizmeti alabilir. Acil ihtiyacı olan işletme sahipleri 0216 527 88 16 çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilir.

pendik inoksan servisi

İnoksan Kadıköy Teknik Servisi

Sanayi tipi cihazlar konusunda kendisini uzun yıllar boyunca geliştiren ve hala daha iyi işlere imza atmak için uğraşan INOKSAN markasına hizmet vermekteyiz. Sizlerde kullandığınız her cihaz için inoksan kadıköy teknik servisi birimimizi arayabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Her ne olursa olsun para kazanmak yerine insan kazanmak gayesini benimsemiş bir firmayız.

İnoksan Genel Cihaz Arızaları

  1. Rezistans arızası
  2. Yıkama motoru arızası
  3. Röle arızası
  4. Beyin arızası
  5. Boiler rezistansı
  6. Siviç arızası
  7. Çakmaklık Arızası
  8. Fan Motoru Arızası
  9. Termokupl arızası
  10. Kablo tesisatı arızası

Genel cihaz arızalarıdır. Her cihazda aynı parça bulunmamaktadır. Yukarıda ki liste tamamen örnek olarak verilmiştir.

İnoksan Servis İletişim

Firmamız sanayi tipi endüstriyel mutfak cihazlarına tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Çalışmakta olduğu sektörle alakalı alanında uzman sertifikalı teknik servis ekipleri ile INOKSAN cihazlarına kesintisiz hizmet vermekteyiz. İnoksan iletişim numaralarımız 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36 ‘ dır.

İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmeti

Hangi sektöre hizmet veriyorsanız verin sanayi tipi mutfak cihazlarından birini mutlaka kullanıyorsunuzdur. İşletmenizin mutfaklarında inoksan olmasa bile mutlak suretle bir markanın cihazı bulunuyordur.Biz İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmetini uzun zamandır sağlamaktayız.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarında oluşan her arıza için teknik servis birimizden yardım alabilirsiniz. Hangi cihaz olursa ise olsun birimimizden teknik bilgi de alabilmeniz mümkündür.

İnoksan haricinde ki tüm marka ve cihazlara deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Yetkili servis arıyorsanız yetkili servis bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ve cihazlar için servis kısmına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA