Maltepe İnoksan Servisi

20 Eki by inoksan

Maltepe İnoksan Servisi

Maltepe İnoksan Servisi; endüstriyel mutfak cihazlarında oluşan teknik arızalar için tamir ve bakım işlemleri yapan maltepe inoksan servis firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Maltepe İnoksan Servisi

Fırın,Pastane,Marketler,Fabrikalar,Restoranlar,Kafeler,barlar,hastaneler,oteller,öğrenci yurtları, catering firmaları vb. tüm alanlarda kullanılan sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarına tamir ve bakım hizmeti sağlamaktayız. İnoksan markasının hangi ekipmanına sahip olursanız olun onarım işlemleri için Maltepe inoksan servisi ile iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.Servis kaydı oluşturulduktan sonra alanında uzman olan personellerimiz belirttiğiniz adrese en kısa zamanda gelecektir.

Maltepe İnoksan Servisi
Maltepe İnoksan Servisi

Maltepe İnoksan Teknik Servisi

Tamir,Bakım,Satış,Yedek Parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlerde kullandığınız her cihaz için inoksan maltepe teknik servis birimimizi arayabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Her ne olursa olsun para kazanmak yerine insan kazanmak gayesini benimsemiş bir firmayız. Maltepe bölgesinin tamamına inoksan teknik servis hizmetleri sağlamaktayız.

İnoksan Genel Cihaz Arızaları

 1. Rezistans (ısıtıcı) arızası
 2. Yıkama motoru
 3. Röle
 4. Beyin
 5. Limitör
 6. Boiler Kazanı
 7. Boiler Probu
 8. Durulama Takımı
 9. Bulaşık Makinası Kartı
 10. Siviç (kapak kapanmasını sağlayan)
 11. Çakmaklık ( ateşleme yapmaya yarayan)
 12. Fan Motoru
 13. Termokupl
 14. Kablo tesisatı
 15. dişli arızaları

Yukarıda belirttiğimiz arızalar çoğunluk ile tamirini veya bakımını sağladığımız arızalardır. Bilgi sahibi olmanız adına paylaştık. Konu ile ilgili bilginiz yoksa ise lütfen cihazlara müdahale etmeyin.

İnoksan Servis İletişim

INOKSAN tamir ve bakım servisi olarak işletmenizde bulunan ekipmanlarınıza anında servis desteği sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz İnoksan marka cihazların sorunlarını anında çözüme kavuşturmaktadır. İletişim numaralarımız 0216 527 88 16 * 0551 193 86 36 ‘ dır.

İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmeti

Hizmet verdiğiniz sektörün hiç bir önemi yok.Çünkü her sektöre özel mutfak bulunmaktadır. Bu mutfaklarda mutlaka sanayi tipi mutfak cihazları bulunmaktadır. İşletmenizin mutfaklarında inoksan olmasa bile mutlak suretle bir markanın cihazı bulunuyordur.Biz İnoksan Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Tamir Hizmetini uzun zamandır sağlamaktayız.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanlarında oluşan her arıza için teknik servis birimizden yardım alabilirsiniz. Hangi cihaz olursa ise olsun birimimizden teknik bilgi de alabilmeniz mümkündür.

İnoksan haricinde ki tüm marka ve cihazlara deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezi : 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ve cihazlar için servis kısmına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA